3 Mart 2014

Eyvah Eyvah 3 - Tek Parça Full İzle

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan'la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan'ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin dha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.
Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.


TEK PARÇA FULL İZLE: 
Önemli Duyuru:
Upload ettiğimiz dosyaların hepsini RAR dosyası olarak yüklüyoruz. Bu nedenle cihazınızda RAR'ı açabilecek program olmalı.

- Bilgisayarınıza Rar indirmek için tıklayın! (WinRar Sürümü)
- Android cihazınıza Rar indirmek için tıklayın! (Rar for android .apk sürümü)

5 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. DNS Ayarını 8.8.8.8 - 8.8.4.4 Yap Sonra İzle.
   Daha Hızlı ve Kesintisiz Olur.

   Sil
 2. Video güncellenmiştir. Ses Kalitesi Yükseltirmiştir. İyi Seyirler.

  YanıtlaSil
 3. Tesekkürler admin emeğine sağlık güzel filmdi

  YanıtlaSil